• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Chernivtsi

P-TRANS/TzOV P-TRANS
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 16:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  2. 19:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  3. 23:30Budomierz celnice (PL-UA)
  4. 00:30Hrushiv celnice (UA-PL)
  5. 01:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  6. 02:10Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 03:10Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  8. 03:40Burshtyn "Fotbalový míč", ul. Mitskevitcha 49
  9. 04:10Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  10. 04:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  11. 05:00Ivano-Frankivsk Vlak. Nádr., pl. Pryvokzalna, 2
  12. 05:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  13. 06:40Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  14. 07:35Chernivtsi Aut. Zastavka "Drizhzavod"
  15. 07:45Chernivtsi Vlak. Nádr., ul. Gagarina, 23
  16. 08:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: P-TRANS/TzOV P-TRANS
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN.Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.(80x40x40) do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací