Podle času
Podle ceny

Linka 055 Offenburg - Leipzig (11:45)

Odjezdy: 20 Říj, 22 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 3 Lis, 5 Lis, 10 Lis, 12 Lis, 17 Lis, 19 Lis
11:45 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
13:00 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
14:15 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
16:05 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
18:10 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
19:35 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
20:15 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
21:35 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Offenburg - Leipzig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací