Podle času
Podle ceny

Linka 006 Zurich - Berlin (06:00)

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
06:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
07:05 Konstanz Döbeleparkplatz
07:20 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
07:55 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
08:25 Friedrichshafen Bf
11:40 München ZOB
14:45 Himmelkron Autohof
18:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací