Podle času
Podle ceny

Linka 006 Zurich - Berlin (08:00)

Odjezdy: 29 Června, 6 Července, 13 Července, 20 Července, 27 Července, 3 Srp, 10 Srp, 17 Srp, 24 Srp, 31 Srp
08:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:05 Konstanz Döbeleparkplatz
09:20 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
09:55 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
10:25 Friedrichshafen Bf
13:30 München ZOB
16:15 Bayreuth Goethestraße,hbf
16:50 Himmelkron Autohof
17:10 Münchberg Aut. Zastavka, August-Horch-Straße 12
20:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací