Podle času
Podle ceny

Linka 006 Zurich - Berlin (08:00)

Odjezdy: 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led
08:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:05 Konstanz Döbeleparkplatz
09:20 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
09:55 Meersburg Kostel, Stettener Straße, 88709
10:25 Friedrichshafen Bf
13:30 München ZOB
16:15 Bayreuth Goethestraße,hbf
16:50 Himmelkron Autohof
17:10 Münchberg Aut. Zastavka, August-Horch-Straße 12
20:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací