Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 007 Zurich - Hamburg (11:00)

11:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
12:15 Lörrach Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 79539, nast. C a D
13:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
15:45 Heidelberg Hauptbahnhof
16:40 Darmstadt Hbf, Westseite
17:30 Frankfurt am Main Hbf
18:25 Hildesheim Goslarsche Straße 71
20:25 Gottingen Hbf. Berliner Str.
23:50 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Zürich - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací