Podle času
Podle ceny

Linka 104 Kirovograd - Kiev

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
08:35 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
08:55 Kropyvnytskyi Bus Station-2, Pravdy ave.1
10:15 Novoukrainka Kirova str, 191
10:50 Pishanyi Brod (Kirovogradska obl.) Request stop
11:15 Dobrovelychkivka Cheluskintsev str, 125
11:35 Lipnyazhka Request stop
11:55 Tyshkivka (Kirovogradska obl.) Zastávka na požádání
12:30 Novoarchangelsk Aut. Nádr.
14:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
15:25 Zhashkiv zastávka na požádání
16:42 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
18:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Kropyvnytskyi - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací