Podle času
Podle ceny

Linka 095 Merano - Munchen (12:00)

Odjezdy: denně
12:00 Merano Terme
12:03 Marlengo Kellerei
12:05 Cermes Rathaus
12:15 Lana Lido
12:25 Terlano Karl-Atz-Platz
12:40 Bolzano Hotel Alpi
13:10 Chiusa Bus Station
13:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
13:50 Vipiteno Deutschhaus
14:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
16:35 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Merano - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací