Podle času
Podle ceny

Linka 082 Praha - Dusseldorf

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
08:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
11:15 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
12:15 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
12:55 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
13:35 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
16:25 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
19:15 Dortmund ZOB bei Hbf
19:45 Bochum Wittener Straße, železniční most
20:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
21:10 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Praha - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací