Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 1361 Stuttgart - Riga

09:05 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:00 Heilbronn Hafenstraße 6
11:25 Wurzburg HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
13:55 Erfurt Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB), Bussteig 4 (HBf)
15:15 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
16:15 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
17:35 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
13:45 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Heilbronn - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací