Podle času
Podle ceny

Linka 1361 Stuttgart - Riga

09:05 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:00 Heilbronn Hafenstraße 6
11:25 Wurzburg HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
13:55 Erfurt Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB), Bussteig 4 (HBf)
15:15 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
16:15 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
17:35 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
13:45 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Heilbronn - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací