Podle času
Podle ceny

Linka 041 Berlin - Passau (15:30)

Odjezdy: 2 Července, 9 Července, 16 Července, 23 Července, 30 Července, 6 Srp, 13 Srp, 20 Srp, 27 Srp, 3 Zář
15:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:00 Hof Hbf
19:25 Selb Goetheplatz
20:50 Weiden in der Oberpfalz Bahnhof
21:30 Schwandorf Aut. Nádr.
22:15 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
23:10 Deggendorf Busbahnhof
23:55 Passau Hbf, bussteig 4
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Passau

Popularne kursy z Passau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací