• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Kamianets-Podilskiy

  1. 08:50Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 13:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  3. 15:55Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  4. 17:25Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 19:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  6. 23:30Medyka celnice (PL-UA)
  7. 23:50Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 01:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  9. 04:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  10. 05:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  11. 06:30Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  12. 07:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  13. 09:40Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: P-Trans
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN. Departure is possible with E-ticket.Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.(80x40x40) do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací