• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Kamianets-Podilskiy

P-Trans
Wyjazdy: 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj, 26 Maj
  1. 08:50Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  2. 13:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  3. 15:55Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 17:25Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 19:30Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  6. 23:30Medyka cło (PL-UA)
  7. 23:50Shehyni cło (UA-PL)
  8. 01:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109, przystanek trolejbusa
  9. 04:10Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  10. 05:30Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha
  11. 06:30Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  12. 07:30Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  13. 09:40Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Przewoźnik: P-Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie i w okładce jest możliwy z dopłatą 300UAH/50PLN. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 2 bagaży (80x40x40) do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 2% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Grupa od 6 osób
    10% Młodzież 12-26 lat
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    20% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation