• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Vinnytsia (16:30)

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 9 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě
  1. 16:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  2. 19:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  3. 22:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  4. 00:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  5. 03:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 04:20Ostrog ÚŘAD REGISTRACE, ul. Nezávislost, 81
  7. 04:30Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
  8. 05:00Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
  9. 05:30Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose, 42
  10. 06:15Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  11. 07:05Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  12. 09:10Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  13. 09:25Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher. The folded baby carriage is transported free of charge.Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. (40x40x80) a příruční zavazadlo do 5 kg - zdarma, každe dalši ks. od 10 EUR
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací