Podle času
Podle ceny

Linka 878 Khmelnytskiy - Pochaiv

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 2 Lis
08:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:15 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
09:41 Velykiy Chernyatyn Zastávka na požádání
09:51 Antoniny Zastávka na požádání
10:05 Antoniny Aut. Nádr.
10:36 Volytsya-Polyova Zastávka na požádání
10:51 Korovye Zastávka na požádání
11:00 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul.Shchorsa 23
11:23 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
11:45 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
12:15 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
12:41 Katerynivka (Ternopilska obl.) Zastávka na požádání
13:15 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
13:40 Pochaiv Aut. Nádr.
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khmelnytskyi - Pochaiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací