Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 304 Lviv - Praha

08:30 Zhuravno Aut. Nádr.
09:00 Zhydachiv Aut. Nádr.
10:00 Novyi Rozdil Aut. Nádr.
10:30 Mykolaiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr.
11:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:20 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
19:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:40 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:50 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
02:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
05:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Mykolayivske ATP-14627
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x50x100)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Zhydachiv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací