Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (11:15)

Odjezdy: Po, Út, St, Čt, Pá, So
11:15 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
11:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
12:15 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
12:35 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
13:10 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
13:30 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
13:40 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
14:10 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
14:45 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
15:10 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
15:40 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací