Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (16:00)

16:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
16:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
17:00 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
17:20 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
17:55 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
18:15 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
18:25 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
18:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:30 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
19:55 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
20:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
21:55 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací