Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (16:00)

Odjezdy: 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro, 31 Pro
16:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
16:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
17:00 Hüfingen Aut. Nádr., Mariahof
17:20 Engen Aut. Nádr., Grub/McDonald's
17:55 Überlingen Aut. Nádr., Busbahnhof
18:15 Meersburg Aut. Nádr., Kirche
18:25 Markdorf Aut. Nádr., Ravensburger Straße
18:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:30 Wangen im Allgäu Aut. Nádr., Busbahnhof
19:55 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
20:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
21:55 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací