• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Krzywy Róg - Praha (V)

Vasilkivtransavto/Agat
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře
  1. 06:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  3. 10:00Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:45Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova, 7
  5. 11:25Zolotonosha Aut. Nádr. №2, ul. Shevchenka, 98
  6. 12:30Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  7. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  8. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  9. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  10. 23:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  11. 02:00Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 02:35Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 06:05Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 06:30Krakow Airport Letiště
  15. 07:25Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 10:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  17. 12:35Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
  18. 12:45Náchod celnice (CZ-PL)
  19. 13:45Hradec Králové Terminál HD
  20. 15:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: Vasilkivtransavto/Agat
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (20x30x60) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací