• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Truskavec - Warszawa

FOP «Pankiv»
Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 2 Července, 4 Července, 6 Července, 9 Července, 11 Července
  1. 07:30Truskavec Aut. Nádr.,ul. Drohobytska, 35
  2. 07:55Drohobych Aut. Nádr., Zluki 1
  3. 08:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  4. 10:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  5. 11:20Novoyavorivsk Čerpací stanice "WOG"
  6. 11:30Yavoriv Zastávka, proti Ukrnafta
  7. 13:15Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  8. 14:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 15:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  10. 16:20Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  11. 16:55Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  12. 17:15Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  13. 18:20Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  14. 18:55Grójec Benzinová stanice BP, ul. Worow (v blízkosti McDonalds )
  15. 20:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: FOP «Pankiv»
  • Doplňující informace: Transportation of small animals with all documents, only in a cage - free. Transportation of bicycles/baby-prams only unassembled - free.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. - zdarma. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma.
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce
    50% Děti 5-12 let
    99% Děti 0-4 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací