Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Truskavec - Warszawa

07:30 Truskavec Aut. Nádr.,ul.Drogobichskaja 35
07:55 Drohobych Aut. Nádr.
08:40 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
10:40 Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
11:15 Yavoriv železniční stanice
13:30 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
14:25 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
15:40 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
16:20 Sandomierz Vlak. Nádr.
18:20 Radom Dw. PKP
20:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: FOP «Pankiv»
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma
Doplňující informace: Animal transportation is allowed with documents. Transportation of bicycles is allowed
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Mládež do 26 let
10% Studenti do 26 let
10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Truskavec - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací