• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wejherowo - Zaporoże (A)

Avtotranzit/Agat
Odjezdy: 25 Července, 27 Července, 29 Července, 31 Července, 2 Srp, 4 Srp, 6 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 12 Srp
  1. 06:00Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  2. 07:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  3. 07:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  4. 09:20Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  5. 10:40Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  6. 11:35Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  7. 12:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  8. 14:15Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  9. 16:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 19:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 21:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  12. 00:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  13. 01:30Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  14. 03:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  15. 06:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  16. 08:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  17. 10:35Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  18. 11:40Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 12
  19. 14:10Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  20. 16:05Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  21. 17:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  22. 18:35Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  23. 23:05Yagodyn celnice (UA-PL)
  • Dopravce: Avtotranzit/Agat
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not possible
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací