Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 4002 Praha - Riga

10:00 Budapest Aut. Nádr. "Nepliget"
12:45 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy street in front of the entrance to Bus Station
14:10 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
16:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
19:20 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
21:05 Hradec Králové Terminál HD
00:15 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:55 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Budapest - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací