• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Jelenia Gora - Vinnytsia

Efremeniuk A.L.
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 08:20Jelenia Gora Aut. Nádr., ul. Obrońców Pokoju 1B
  2. 09:30Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
  3. 11:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 12:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  5. 14:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 16:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 19:40Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 23:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 01:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  10. 03:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  11. 05:30Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  12. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  13. 21:40Krakovets celnice (UA-PL)
  • Dopravce: Efremeniuk A.L.
  • Doplňující informace: Stroller for free. Bicycles can be transported like additional luggage 30% of the ticket price. Animals are forbidden.
  • Zavazadla: 1 sáček až 36kg (60x40x20) - zdarma, každá další -30% z ceny přepravního dokladu. Maximální zavazadla 2 kusy nejvýše 66 kg.
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Děti 11-14 let
    30% Děti 6-10 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací