• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Еленя Гура - Винница

Єфременюк А.Л. ФОП
Виїзди: 9 Тра, 10 Тра, 12 Тра, 13 Тра, 14 Тра, 15 Тра, 16 Тра, 17 Тра, 18 Тра, 19 Тра
  1. 08:20Єленя-Гура Автовокзал, ул. Obrońców Pokoju 1B
  2. 09:30Легниця Stacja Paliw ORLEN Javorzynska 238
  3. 11:00Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 12:40Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  5. 14:30Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  6. 16:00Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  7. 19:40Корчова таможня (PL-UA)
  8. 23:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  9. 01:00Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  10. 03:00Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  11. 05:30Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  12. 06:00Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  13. 21:40Краковець таможня (UA-PL)
  • Перевізник: Єфременюк А.Л. ФОП
  • Додаткова інформація: Детская коляска - бесплатно. Велосипеды можно перевозить как дополнительный багаж 30%. Животные запрещены.
  • Багаж: 1шт. до 36кг (60x40x20)-бесплатно, каждый след. - 30% цены билета. Максимальный багаж 2 шт. не больше 66 кг.
  • Знижки: 5% Группа от 5 человек
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Дети 11-14 лет
    30% Дети 6-10 лет
    50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя