• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Czestochowa - Krakow - Chernivtsi

Sultan-Travel
Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července
  1. 13:00Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  2. 14:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  3. 16:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 19:10Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  5. 20:20Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego, 4
  6. 21:20Medyka celnice (PL-UA)
  7. 21:35Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 00:05Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  9. 00:10Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 03:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  11. 04:20Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  12. 06:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: Sultan-Travel
  • Zavazadla: 1ks.do 50kg - zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací