• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Czestochowa - Krakow - Chernivtsi

Odjezdy: 23 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře
13:00 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
14:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:10 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
20:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
21:20 Medyka celnice (PL-UA)
00:05 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
00:10 Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109
03:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
04:20 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
06:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Sultan-Travel
Zavazadla: 1ks.do 50kg - zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR

Všechny linky Czestochowa - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací