• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Czestochowa - Krakow - Chernivtsi

Sultan-Travel
Wyjazdy: 12 Wrz, 13 Wrz, 14 Wrz, 16 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 20 Wrz, 22 Wrz, 24 Wrz, 26 Wrz
  1. 13:00Czestochowa Dworzec PKS, al. Wolności, 45/47
  2. 14:40Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  3. 16:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 19:10Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  5. 20:20Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego, 4
  6. 21:20Medyka cło (PL-UA)
  7. 21:35Shehyni cło (UA-PL)
  8. 00:05Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  9. 00:10Lviv W pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 03:00Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  11. 04:20Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  12. 06:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  • Przewoźnik: Sultan-Travel
  • Bagaż: 1 bagaż do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation