• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Verkhovyna - Wroclaw

P-Trans
Odjezdy: 25 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp
  1. 16:00Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  2. 18:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  3. 19:05Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  4. 20:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 22:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  6. 23:00Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvirtseva, 1
  7. 00:30Hrushiv celnice (UA-PL)
  8. 00:35Budomierz celnice (PL-UA)
  9. 02:05Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 04:35Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 06:05Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  12. 09:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Dopravce: P-Trans
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN. Departure is possible with E-ticket.Possible route transfer
  • Zavazadla: 2ks.do 50 kg(80х40х40)-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací