• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Częstochowa

Odjezdy: 21 Bře, 23 Bře, 25 Bře, 27 Bře, 29 Bře, 31 Bře, 2 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 8 Dub
07:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
09:20 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
10:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
14:50 Shehyni celnice (UA-PL)
15:00 Medyka celnice (PL-UA)
15:20 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
16:50 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
19:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:45 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
Dopravce: Denysivka Lux
Zavazadla: 1ks.do 50kg - zdarma, každe dalši 1kg od 30UAH/5PLN

Všechny linky Chernivtsi - Czestochowa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací