Podle času
Podle ceny

Linka 01 Poland - Germany

Odjezdy: Po, St, Čt, Pá, So, Ne
09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk dworzec PKP
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Dworzec PKS
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:00 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
15:25 Cieszyn parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
15:45 Radomsko dworzec PKS
15:45 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
15:55 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
15:55 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:15 Skoczow Dworzec PKS
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:20 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
16:35 Pszow PKS ul. Traugutta
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:45 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:45 Rydultowy PKS ul. Traugutta
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
17:00 Zory Dworzec PKS
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:15 Raciborz dworzec PKS
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
17:30 Wielun Dworzec PKS
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:45 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
17:50 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
18:00 Lubliniec dworzec PKS
18:00 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
18:00 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
18:05 Paczkow Dworzec PKS
18:10 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
18:20 Zloty Stok Dworzec PKS
18:30 Dobrodzien ul. Solna
18:30 Kluczbork dworzec PKS
18:30 Glogowek dworzec PKS
18:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
18:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
18:40 Pyskowice Dworzec PKS Rynek
18:45 Ozimek Dworzec PKS
18:45 Krapkowice Dworzec PKS
18:45 Klodzko Dworzec PKS
18:45 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
19:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
19:00 Przywory przystanek PKS
19:00 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
19:00 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
19:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
19:10 Izbicko Przystanek PKS
19:20 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
19:30 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
19:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
19:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:50 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
19:55 Sycow Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
20:00 Grodkow Dworzec PKS
20:10 Leszno Dworzec PKP
20:20 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
20:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
20:30 Wschowa Dworzec PKP
20:30 Brzeg dworzec PKS
20:40 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
20:45 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
20:55 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
21:00 Glogow Dworzec PKP
21:10 Nowa Sol Dworzec PKS, ul. Zjednoczenia 1
21:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:25 Polkowice Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
21:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:30 Jelenia Gora ul. Teatralna
21:40 Szprotawa Parking przy Poczcie
21:45 Jawor dworzec PKP
21:45 Lubin dworzec PKS
22:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
23:30 Boleslawiec Dworzec PKS
23:55 Zgorzelec parking przy stacji Orlen/Shell - Jędrzychowice
05:30 Gottingen Hbf. Berliner Str.
06:20 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
07:35 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
08:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
09:25 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
10:25 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
11:15 Recklinghausen Hbf
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Zamosc - Recklinghausen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací