Podle času
Podle ceny

Linka 009 Chernivtsi - Praha (1,3,6,7)

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 6 Lis
14:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
15:20 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
16:30 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
18:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:35 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
20:35 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
21:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:50 Krakovets celnice (UA-PL)
01:20 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
04:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:00 Ostrava Zastavka na znamení
07:50 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
10:10 Hradec Králové Terminál HD
12:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
14:25 Plzeň CAN, ul.Husova 90
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Nikolo s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Wi-fi on board, transportation of animals (cats, dogs), in a cage when buying the full ticket
Slevy: 50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Chernivtsi - Plzeň

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací