Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 009 Chernivtsi - Praha (1,3,6,7)

14:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
15:20 Sniatyn Aut. Nádr., ul.Vinnicka 1
16:30 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
18:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
19:35 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
20:35 Stryi Bolechovskaya ul. 2
21:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:50 Krakovets celnice (UA-PL)
01:20 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
04:20 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
06:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:50 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
09:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
10:10 Hradec Králové Terminál HD
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:25 Plzeň CAN, ul.Husova 90
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Nikolo s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Wi-fi on board
Slevy: 50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Chernivtsi - Plzeň

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací