• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lviv - Lublin (13:00)

Odjezdy: 23 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub
13:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
14:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
14:55 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
15:35 Rava Ruska celnice (UA-PL)
15:40 Hrebenne celnice (PL-UA)
16:25 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
18:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
Dopravce: Lvivske ATP 14630
Zavazadla: 1ks.do 35kg(190sm)-zdarma, každý další 50-100UAH
Doplňující informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Invalida
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Lviv - Lublin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací