• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Salerno

Akvitania-Lux
Odjezdy: 23 Úno, 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře, 5 Dub, 12 Dub, 26 Dub, 3 Kvě
  1. 09:00Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  2. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 14:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 17:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 23:00Chop celnice (UA-HU)
  6. 23:30Zahony celnice (HU-UA)
  7. 02:00Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
  8. 05:00Hegyeshalom celnice (HU-AT)
  9. 06:00Nickelsdorf celnice (AT-HU)
  10. 10:00Arnoldstein celnice (AT-IT)
  11. 10:05Tarvisio celnice (IT-AT)
  12. 10:30Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
  13. 12:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  14. 14:00Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
  15. 15:00Padova Autostazione, Piazzale Boschetti
  16. 16:00Ferrara Telepass Ferrara Nord
  17. 17:00Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  18. 18:00Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
  19. 22:00Roma Autostazione Tiburtina
  20. 01:00Napoli Piazza Garibaldi
  21. 02:00Salerno Piazza Concordia
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    30% Ditě od 5-12 let
    40% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací