• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Salerno

Odjezdy: 17 Úno, 24 Úno, 3 Bře, 10 Bře, 17 Bře, 24 Bře, 31 Bře, 7 Dub, 14 Dub, 21 Dub
09:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:00 Chop celnice (UA-HU)
23:30 Zahony celnice (HU-UA)
02:00 Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
05:00 Hegyeshalom celnice (HU-AT)
06:00 Nickelsdorf celnice (AT-HU)
10:00 Arnoldstein celnice (AT-IT)
10:30 Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
11:35 Tarvisio celnice (IT-AT)
12:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
14:00 Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
15:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
16:00 Ferrara Telepass Ferrara Nord
17:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
18:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
22:00 Roma Autostazione Tiburtina
01:00 Napoli Piazza Garibaldi
02:00 Salerno Piazza Concordia
Dopravce: Akvitania-Lux
Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
40% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kiev - Salerno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací