• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Salerno - Kyiv

Odjezdy: 28 Bře, 4 Dub, 11 Dub, 18 Dub, 25 Dub, 2 Kvě, 9 Kvě, 16 Kvě, 23 Kvě, 30 Kvě
08:00 Salerno Piazza Concordia
09:00 Napoli Piazza Garibaldi
12:00 Roma Autostazione Tiburtina
16:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
18:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
19:00 Ferrara Telepass Ferrara Nord
20:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
21:00 Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
22:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
23:30 Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
00:05 Tarvisio celnice (IT-AT)
00:10 Arnoldstein celnice (AT-IT)
05:30 Nickelsdorf celnice (AT-HU)
06:00 Hegyeshalom celnice (HU-AT)
10:00 Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
12:00 Zahony celnice (HU-UA)
13:30 Chop celnice (UA-HU)
17:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
01:00 Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Akvitania-Lux
Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
40% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Salerno - Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací