• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Salerno - Kyiv

Akvitania-Lux
Odjezdy: 27 Úno, 5 Bře, 12 Bře, 19 Bře, 26 Bře, 2 Dub, 9 Dub, 16 Dub, 23 Dub, 30 Dub
  1. 07:30Salerno Piazza Concordia
  2. 09:00Napoli Piazza Garibaldi
  3. 12:00Roma Autostazione Tiburtina
  4. 16:00Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
  5. 18:00Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  6. 19:00Ferrara Telepass Ferrara Nord
  7. 20:00Padova Autostazione, Piazzale Boschetti
  8. 21:00Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
  9. 22:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  10. 23:30Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
  11. 00:05Tarvisio celnice (IT-AT)
  12. 00:10Arnoldstein celnice (AT-IT)
  13. 05:30Nickelsdorf celnice (AT-HU)
  14. 06:00Hegyeshalom celnice (HU-AT)
  15. 10:00Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
  16. 12:00Zahony celnice (HU-UA)
  17. 13:30Chop celnice (UA-HU)
  18. 17:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  19. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  20. 23:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  21. 01:00Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: wifi on the territory of Ukraine, Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    30% Ditě od 5-12 let
    40% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací