Увага! Перелік відновлених рейсів ТУТ

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Салерно - Киев

  1. 07:30Салерно Piazza Concordia
  2. 09:00Неаполь Piazza Garibaldi
  3. 12:00Рим Autostazione Tiburtina
  4. 16:00Флоренція Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
  5. 18:00Болонья Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  6. 19:00Феррара Telepass Ferrara Nord
  7. 20:00Падуя Autostazione, Piazzale Boschetti
  8. 21:00Местре Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (20m от Holiday Inn Hotel)
  9. 22:30Удіне Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  10. 23:30Тріест Autostazione, Piazza della Liberta
  11. 00:05Тарвізіо таможня (IT-AT)
  12. 00:10Арнольдштайн таможня (AT-IT)
  13. 05:30Ніккельсдорф таможня (AT-HU)
  14. 06:00Хегишалом таможня (HU-AT)
  15. 10:00Будапешт Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131
  16. 12:00Захонь таможня (HU-UA)
  17. 13:30Чоп таможня (UA-HU)
  18. 17:00Львів Автовокзал, ул. Стрийска 109
  19. 20:00Рівне Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
  20. 23:00Житомир Автовокзал, ул.Киевская 93
  21. 01:00Київ Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142
  • Перевізник: Аквитания-Люкс
  • Додаткова інформація: Перевозка велосипедов исключительно в разобранном виде при наличии свободного места в багажнике (цена по договоренности).Перевозка животных в специальных боксах(другие детали уточнять у перевозчика)
  • Багаж: 2шт. до 40кг(80x80x40)-бесплатно, каждый след. 1EUR/kg
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студент (ISIC)
    30% Дети 5-12 лет
    40% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя