• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Bila Tserkva

Mustang Trans
Odjezdy: 2 Srp, 4 Srp, 6 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 12 Srp, 14 Srp, 16 Srp, 18 Srp, 20 Srp
  1. 15:00Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  2. 16:30Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 17:45Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  4. 19:30Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  5. 21:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 02:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  7. 04:45Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 07:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 09:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 11:00Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  11. 12:45Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  12. 14:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 16:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  14. 18:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 20:15Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  16. 21:45Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Pryvokzalna, 34
  • Dopravce: Mustang Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals in accordance with customs rules.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg.+příruční zavazadla 5kg.- (60x40x20)-zdarma, každe dalši - 10% ceny jizdemki.
  • Slevy: 5% Důchodce
    5% Studenti
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací