• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Bila Tserkva

Mustang Trans
Wyjazdy: 12 Kwi, 14 Kwi, 16 Kwi, 18 Kwi, 20 Kwi, 22 Kwi, 24 Kwi, 26 Kwi, 28 Kwi, 30 Kwi
  1. 15:00Swinoujscie Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 6
  2. 16:30Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 17:45Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  4. 19:30Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  5. 21:50Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 02:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  7. 04:45Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  8. 07:30Dorohusk cło (PL-UA)
  9. 09:40Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 11:00Volodymyr-Volynskyi Dworzec PKS, ul. D. Halytskoho, 14
  11. 12:45Lutsk Dworzec PKS, ul.Konjakina, 39
  12. 14:40Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 16:20Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  14. 18:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  15. 20:15Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petljury, 32
  16. 21:45Bila Tserkva Dworzec PKP, ul. Pryvokzalna, 34
  • Przewoźnik: Mustang Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zgodnie z przepisami celnymi. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg.+ bagaż podręczny 5kg.- (60x40x20)- bezpłatnie, każdy następny 10% od ceny biletu.
  • Rabaty: 5% Emeryci
    5% Studenci
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation