Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Bila Tserkva

  1. 15:30Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
  2. 17:45Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  3. 21:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 02:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  5. 05:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  6. 08:00Dorohusk cło (PL-UA)
  7. 10:10Yagodyn cło (UA-PL)
  8. 12:00Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  9. 13:50Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  10. 15:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 19:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 21:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  13. 23:30Bila Tserkva Dworzec, ul.Kutsenka 1a
  • Przewoźnik: Mustang Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zgodnie z przepisami celnymi. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg.+ bagaż podręczny 5kg.- (60x40x20)- bezpłatnie, każdy następny 10% od ceny biletu.
  • Rabaty: 5% Emeryci
    5% Osoby niepełnosprawne
    5% Student
    25% Młodzież od 12-18 roku życia
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation