• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Truskavec - Warszawa

Trans Europa
Odjezdy: 21 Června, 23 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 3 Července, 5 Července, 7 Července, 10 Července, 12 Července
  1. 07:30Truskavec Aut. Nádr.,ul. Drohobytska, 35
  2. 07:55Drohobych Aut. Nádr., Zluki 1
  3. 08:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  4. 10:30Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  5. 11:20Novoyavorivsk Aut. Nádr., ul. I.Franka 5
  6. 11:30Yavoriv Aut. Nádr., ul. Makoveja 66
  7. 12:35Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 12:50Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 13:30Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  10. 14:25Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 15:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  12. 16:20Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  13. 16:50Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  14. 17:15Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  15. 18:20Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  16. 19:00Worow SP BP Worow 1
  17. 20:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: Trans Europa
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30kg - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací