Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Kyiv - Poznan

Odjezdy: 20 Srp, 22 Srp, 24 Srp, 26 Srp, 28 Srp, 30 Srp, 1 Zář, 3 Zář, 5 Zář, 7 Zář
07:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
09:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:40 Krakovets celnice (UA-PL)
01:45 Korczowa celnice (PL-UA)
05:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:20 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
11:15 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
12:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 2 ks. do 25 kg.(80x50x30)+ příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Kharkiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací