Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Kyiv - Poznan

Avtotranzit
Odjezdy: 4 Června, 6 Června, 8 Června, 10 Června, 12 Června, 14 Června, 16 Června, 18 Června, 20 Června, 22 Června
  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 23:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 01:40Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 01:45Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 05:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 06:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 08:20Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  12. 09:45Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  13. 11:15Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  14. 12:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Slevy: 10% Ditě od 0-6 let
    10% Důchodce od 60 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací