Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Kyiv - Poznan

Odjezdy: 23 Led, 25 Led, 27 Led, 29 Led, 31 Led, 2 Úno, 4 Úno, 6 Úno, 8 Úno, 10 Úno
07:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
09:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:40 Krakovets celnice (UA-PL)
01:45 Korczowa celnice (PL-UA)
05:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:20 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
11:15 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
12:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Avtotranzit

Všechny linky Kharkiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací