• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Piraeus - Haskovo

ArdaTur
Odjezdy: 13 Června, 16 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 23 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 30 Června
  1. 16:30Piraeus ul. Akti Kondili, 62
  2. 17:30Atheny Aut. Zastavka, ul. Akominatu, 34-36
  3. 20:15Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
  4. 22:00Larissa Aut. Nádr., ul. Georgiadou and Olimpou, 1
  5. 23:15Katerini Centr. Aut. Nádr., ul. Dika 15
  6. 01:30Serres za miastem "DIASTAVROSI LEVKONA"
  7. 03:00Sandanski Gas Station LUKOIL (on the way to the train station, against a store KAUFLAND)
  8. 04:35Blagoevgrad ul. Sveti Dimitar Solunski 23, Zastávka veřejné dopravy mezi vlakovým nádražím a centrem autobusového nádraží
  9. 06:00Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
  10. 07:30Pazardzhik Novy Aut. Nádr., ul. Hristo Kasabvelev 1
  11. 08:15Plovdiv Aut. Nádr. "Jižní"
  12. 09:15Stara Zagora Centrální аutobusové nádraží
  13. 10:30Haskovo Centrální аutobusové nádraží
  • Dopravce: ArdaTur
  • Doplňující informace: Animal transportation is not allowed
  • Zavazadla: 2 ks.max 160sm - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací