• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pireas - Stara Zagora

Odjezdy: 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub
18:00 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
19:00 Atheny Auto parkoviště "Tourist Service" , ul. Karolou, 26
21:10 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
23:10 Larissa Aut. Nádr."Niavis"
01:25 Thessaloniki Aut. Nádr. Makedonia, ul. Giannitson 244
03:25 Promachonas celnice (GR-BG)
03:50 Kulata celnice (BG-GR)
04:55 Blagoevgrad Aut. Nádr.
05:50 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
07:15 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
08:25 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
09:45 Stara Zagora Centrální аutobusové nádraží
Dopravce: Tourist Service Holding AD
Zavazadla: 3 bag up to 30kg (depth, width, height up to 190cm) - out of charge, every extra - 1EUR/kg.
Doplňující informace: Pets are not allowed in the bus. Bicycles and other non-standart luggage are allowed upon a prior notice and it is a matter of avaible space in the luggage compartment.
Slevy: 50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Všechny linky Atheny - Stara Zagora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací