Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Swinoujscie (to 08.07)

13:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
15:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
18:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:15 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:50 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
09:35 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
12:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
14:30 Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
Dopravce: Openline
Zavazadla: 1ks.do 25kg + příruční zavazadla do 10kg - zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Všechny linky Kiev - Swinoujscie

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací