• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Grodno - Riga (summer)

Intaks
Odjezdy: 26 Zář, 3 Říj, 10 Říj, 17 Říj, 24 Říj, 31 Říj, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis
  1. 19:45Grodno Vlak. Nádr.
  2. 20:00Grodno Aut. Nádr. ul. Krasnoarmejska 7-A
  3. 20:35Skidal Aut. Nádr.
  4. 21:15Shchuchyn Aut. Nádr.
  5. 22:10Lida Aut. Nádr., ul. Knjazja Gedimina 1
  6. 22:45Voronovo Aut. Nádr.
  7. 23:00Byenyakoni celnice (BY-LT)
  8. 23:41Salcininkai celnice (LT-BY)
  9. 00:50Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
  10. 05:30Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací