• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Köln

Odjezdy: 5 Dub, 12 Dub, 19 Dub, 26 Dub, 3 Kvě, 10 Kvě, 17 Kvě, 24 Kvě, 31 Kvě, 7 Června
21:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
23:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
06:30 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:00 Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Shehyni celnice (UA-PL)
17:30 Krakovets celnice (UA-PL)
04:00 Zgorzelec celnice (PL-DE)
04:10 Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
06:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Magdeburg ZOB am Hbf
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
13:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
15:00 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
16:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
17:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
18:15 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: KAN-TRANS
Zavazadla: 1 ks.do 40 kg (60x40x40) - zdarma, ruční zavazadla (40x30x20), každe dalši 1 EUR/1,5 kg
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 5-11 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kharkiv - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací