• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Krefeld

  1. 21:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 23:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 06:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 06:20Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  5. 08:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 10:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 13:15Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  8. 15:30Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 16:30Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 22:20Zgorzelec celnice (PL-DE)
  11. 22:30Ludwigsdorf celnice (DE-PL)
  12. 04:00Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  13. 09:35Magdeburg ZOB am Hbf
  14. 11:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  15. 12:00Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  16. 13:15Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  17. 14:45Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
  18. 15:30Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  19. 16:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  20. 17:15Köln airport Flughafen ZOB
  • Dopravce: MN-TRANS
  • Zavazadla: 2 ks.do 40 kg (60x40x40) - zdarma, ruční zavazadla (40x30x20), každe dalši 1 EUR/1,5 kg
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    30% Ditě od 5-11 let
    50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací