• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Warszawa

Odjezdy: 1 Června, 2 Června, 3 Června, 4 Června, 5 Června, 6 Června, 7 Června, 8 Června, 9 Června, 10 Června
17:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
18:40 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
21:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
01:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
04:10 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
06:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
07:40 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
08:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:45 Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
11:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
13:15 Rava Ruska celnice (UA-PL)
13:20 Hrebenne celnice (PL-UA)
14:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 5a
16:20 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
17:25 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
18:35 Grójec Aut. Nádr., ul. Laskowa 1
19:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: BUS.EXPRESS
Zavazadla: 1ks.do 25kg (60x40x20) - zdarma, každe dalši do 15 kg 0.25m - 5EUR
Doplňující informace: The bus may be changed in Ternopil. You can show ticket on the mobile.

Všechny linky Kherson - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací