• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Warszawa

  1. 17:15Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 18:40Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:30Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  4. 01:10Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 04:10Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  6. 06:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  7. 07:20Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  8. 07:40Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  9. 08:40Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 09:45Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
  11. 11:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 13:15Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 13:20Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 14:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 5a
  15. 16:20Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  16. 17:25Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  17. 18:35Grójec Aut. Nádr., ul. Laskowa 1
  18. 19:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  • Dopravce: BUS.EXPRESS
  • Doplňující informace: The bus may be changed in Ternopil. You can show ticket on the mobile.
  • Zavazadla: 1ks.do 15kg (60x40x20) + Příruční zavazadla - zdarma, každe dalši do 15 kg 0.25m - 5EUR
  • Slevy: 5%
    10% Student
    10% Důchodce
    10% Skupina 10 osob
    15% Ditě od 4-14 let
    50% Děti 1-3 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací