• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Roma - Kropyvnytskyi

Zakhid-Trans-Servis
Odjezdy: 23 Úno, 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře, 5 Dub, 12 Dub, 19 Dub, 26 Dub
  1. 11:15Roma Autostazione Tiburtina
  2. 13:00Terni Aut. Nádr. Stazione Piazza Dante Alighieri
  3. 14:15Foligno Aut. Nádr. Stazione, (Near railway station)
  4. 15:15Perugia Aut. Nádr. Piazza Vittorio veneto
  5. 17:45Cesena Autostazione p.Karl Marx
  6. 20:30Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
  7. 22:15Fernetti celnice (IT-SI)
  8. 22:45Sezana celnice (SI-IT)
  9. 02:00Pince celnice (SI-HU)
  10. 02:30Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  11. 10:00Zahony celnice (HU-UA)
  12. 12:00Chop celnice (UA-HU)
  13. 16:15Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  14. 19:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  15. 22:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  16. 00:30Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  17. 04:15Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
  18. 06:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  • Dopravce: Zakhid-Trans-Servis
  • Doplňující informace: The passenger must confirm the trip no less than 2 hours before departure (+393391108044, +393294037611). Possibility of transportation animals by agreement.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma, každá další - 1kg/1EUR
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Skupina 6 osob
    10% Mládež do 18 let
    10% Student (ISIC)
    30% Ditě od 5-12 let
    50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací