• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Roma - Kropyvnytskyi

Zakhid-Trans-Servis
Odjezdy: 20 Června, 27 Června, 4 Července, 11 Července, 18 Července, 25 Července, 1 Srp, 8 Srp, 15 Srp, 22 Srp
  1. 10:30Roma Autostazione Tiburtina
  2. 12:05Terni Aut. Nádr. Stazione Piazza Dante Alighieri
  3. 13:10Foligno Aut. Nádr. Stazione, (Near railway station)
  4. 14:00Perugia Aut. Nádr. Piazza Vittorio veneto
  5. 16:15Firenze Villa Costanza, Parcheggio
  6. 17:45Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  7. 19:45Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
  8. 21:30Fernetti celnice (IT-SI)
  9. 22:00Sezana celnice (SI-IT)
  10. 01:15Pince celnice (SI-HU)
  11. 01:45Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  12. 12:15Zahony celnice (HU-UA)
  13. 12:45Chop celnice (UA-HU)
  14. 17:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 20:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  16. 23:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  17. 01:15Kyiv Aut.Nádr. "Dachna", pr. Peremohy, 142
  18. 04:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. Smilyanska, 166A
  19. 06:15Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  • Dopravce: Zakhid-Trans-Servis
  • Doplňující informace: The passenger must confirm the trip no less than 2 hours before departure (+393391108044, +393294037611). Possibility of transportation animals by agreement.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma, každá další - 1kg/1EUR
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Skupina 6 a více osob
    10% Mládež do 18 let
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 5-12 let
    50% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací