• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Roma - Kropyvnytskyi

Zakhid-Trans-Servis
Wyjazdy: 25 Lip, 1 Sie, 8 Sie, 15 Sie, 22 Sie, 29 Sie, 5 Wrz, 12 Wrz, 19 Wrz, 26 Wrz
  1. 10:30Rome Autostazione Tiburtina
  2. 12:05Terni Dworzec, Stazione Piazza Dante Alighieri
  3. 13:10Foligno Dworzec, Stazione, (Near railway station)
  4. 14:00Perugia Dworzec PKS, Piazza Vittorio veneto
  5. 16:15Firenze Villa Costanza, Parcheggio
  6. 17:45Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  7. 19:45Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
  8. 21:30Fernetti cło (IT-SI)
  9. 22:00Sezana cło (SI-IT)
  10. 01:15Pince cło (SI-HU)
  11. 01:45Tornyiszentmiklós cło (HU-SI)
  12. 12:15Zahony cło (HU-UA)
  13. 12:45Chop cło (UA-HU)
  14. 17:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  15. 20:45Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  16. 23:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  17. 01:15Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  18. 04:30Cherkasy Dworzec PKS, ul. Smilyanska, 166A
  19. 06:15Kropyvnytskyi Dworzec PKS, Oleksandriiske shose, 1
  • Przewoźnik: Zakhid-Trans-Servis
  • Informacje dodatkowe: Pasażer musi potwierdzić podróż nie mniej niż za 2 godziny (+393391108044, +393294037611). Możliwość transportu zwierząt na podstawie umowy
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg - za darmo, każdy następny - 1kg/1EUR
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Grupa od 6 osób
    10% Młodzież poniżej 18 lat
    10% Studenci (ISIC)
    30% Dzieci 5-12 lat
    50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation