Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Stebnyk - Wroclaw

  1. 14:45Stebnyk (Lvivska obl.) ul.Kulisa 1
  2. 15:15Truskavec Aut. Nádr.,ul.Drogobichskaja 35
  3. 15:45Drohobych Aut. Nádr., Zluki 1
  4. 16:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  5. 18:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 18:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 20:10Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 20:25Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 00:15Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 01:45Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 03:40Opole Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
  12. 05:15Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Gelios
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma
  • Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací