Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Stebnyk

  1. 14:15Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 16:00Opole Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
  3. 17:55Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 19:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 23:55Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 01:45Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 03:25Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 03:55Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 05:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  10. 06:20Drohobych Aut. Nádr., Zluki 1
  11. 06:45Truskavec Aut. Nádr.,ul.Drogobichskaja 35
  12. 07:05Stebnyk (Lvivska obl.) ul.Kulisa 1
  • Dopravce: Gelios
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma
  • Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací