• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kosiv

P-TRANS
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp
  1. 12:40Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 16:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 18:50Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  4. 21:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  5. 23:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  6. 03:00Medyka celnice (PL-UA)
  7. 03:40Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 06:10Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvirtseva, 1
  9. 06:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  10. 07:40Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  11. 08:00Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  12. 08:20Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  13. 08:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  14. 09:25Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  15. 10:10Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  • Dopravce: P-TRANS
  • Doplňující informace: Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací