Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Kharkiv

  1. 07:40Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
  2. 09:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  3. 10:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  4. 14:00Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  5. 17:00Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  6. 19:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 21:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 23:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 00:55Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 03:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 04:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 06:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 08:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 13:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 15:35Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací