• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Kharkiv

Odjezdy: 24 Července, 26 Července, 29 Července, 31 Července, 3 Srp, 5 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 13 Srp, 15 Srp
07:40 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
09:20 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
10:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
14:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
17:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
23:35 Dorohusk celnice (PL-UA)
00:55 Yagodyn celnice (UA-PL)
03:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
04:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:35 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
08:30 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:35 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 ks.do 30 kg (40х40х60) - zdarma, každe dalši 10% ceny jizdenky

Všechny linky Slupsk - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací