Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Tyachiv (15:30)

VO-Trans EU s.r.o
Odjezdy: 7 Července, 9 Července, 11 Července, 14 Července, 16 Července, 18 Července, 21 Července, 23 Července, 25 Července, 28 Července
  1. 15:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 18:40Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 20:10Bumbalka celnice (CZ-SK)
  4. 20:15Makov celnice (SK-CZ)
  5. 00:40Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  6. 05:05Uzhgorod celníce (UA-SK)
  7. 05:15Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  8. 06:15Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
  9. 07:10Irshava Aut. Nádr., ul. Gagarina 42
  10. 08:05Vynohradiv Aut. Nádr., ul. Čkalova 87
  11. 09:10Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
  12. 10:00Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
  • Dopravce: VO-Trans EU s.r.o
  • Zavazadla: 1ks.do 50kg + každe dalši kg 2 EUR
  • Slevy: 10% Skupina 6 osob
    10% Důchodce
    10% Mládež do 26 let
    10% Invalida
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací